Tumbling 2017-2018

Activa Cup – 23 juni 2018

Chanel Amandels                          10 j A Meisjes                         1ste plaats
Josefien Durnez                             11-12 j A Meisjes                   8ste plaats
Matthieu Schotte                          13-14 j B Jongens                 1ste plaats
Romy De Block                              9 j C Meisjes                            1ste plaats
Ella Corion                                        10 j C Meisjes                         3de plaats
Lize Van Paemele                         11-12 j C Meisjes                   1ste plaats
Pauline Dereu                                 13-14 j C  Meisjes                 7de plaats
Kayo Danaut                                    9 j D Jongens                         3de plaats
Arno Corion                                     9 j D Jongens                         4de plaats
Naëlle Dobbelaere                       9 j D Meisjes                           1ste plaats
Sterre Timmerman                      9 j D Meisjes                           15de plaats
Lotte Demunter                            9 j D Meisjes                           19de plaats
Vic Van Eeghem                            11-12 j D Jongens                  1ste plaats
Lisa Demunter                                11-12 j D Meisjes                   8ste plaats

Belgisch Kampioenschap B-niveau – 19 mei 2018

Iman Mokran                                   13 j  Meisjes                            2de plaats
Milan Caleeuw                                13-14 j Jongens                     4de plaats

Memorial Bjorn Serenely – 13 mei 2018

Sterre Timmerman                      -9 j C1 Meisjes                        10de plaats
Kayo Danaut                                    -9 j C1 Jongens                      2de plaats
Arno Corion                                     -9 j C1 Jongens                      3de plaats
Chanel Amandels                         -10 j B Meisjes                        2de plaats
Romy De Block                              -10 j B Meisjes                        5de plaats
Ella Corion                                        -10 j C1 Meisjes                      3de plaats
Josefien Durnez                              11-12 j B Meisjes                   5de plaats
Lize Van Paemele                          11-14 j C2 Meisjes                1ste plaats
Vic Van Eeghem                             11-14 j C1 Jongens               2de plaats
Milan Caleeuw                                 13-14 j B Jongens                1ste plaats
Matthieu Schotte                          13-14 j B Jongens                2de plaats

Vlaams Kampioenschap C-niveau – 5-6 mei 2018

Josefien Durnez                             12 j  Meisjes                            16de plaats

Vlaams Kampioenschap B-niveau – 21-22 april 2018

Iman Mokran                                   13 j  Meisjes                            3de plaats
Milan Caleeuw                                13-14 j Jongens                     5de plaats

Provinciale voorronde B-niveau – 24-25 maart 2018

Iman Mokran                                   13 j  Meisjes                            6de plaats
Matthieu Schotte                         13-14 j Jongens                     4de plaats
Milan Caleeuw                                13-14 j Jongens                     6de plaats

Provinciale voorronde C-niveau – 10-11 maart 2018

Pauline Dereu                                 13 j  Meisjes                            45ste plaats

Provinciale voorronde en West-Vlaams Kampioenschap B-niveau – 3 maart 2018

Iman Mokran                                   13 j  Meisjes                            1ste plaats W-VL/2de Allround
Milan Caleeuw                                13-14 j Jongens                     2de plaats W-VL & Allround

Provinciale voorronde C-niveau – 3-4 februari 2018

Josefien Durnez                            12 j  Meisjes                             10de plaats
Pauline Dereu                                13 j Meisjes                              40ste plaats

Provinciale voorronde en West-Vlaams Kampioenschap C-niveau – 13-14 januari 2018

Lisa Demunter                               11 j  Meisjes                             6de plaats W-VL/42ste Allround
Josefien Durnez                            12 j  Meisjes                             1ste plaats W-VL/10de Allround
Pauline Dereu                                13 j Meisjes                              7de plaats W-VL/40ste Allround