Tumbling 2018-2019

Kempen Cup A, B & C niveau – 2 december 2018

Romy De Block                              10 jaar A                                     8ste plaats
Chanel Amandels                         11 jaar A                                      9ste plaats
Milan Calleeuw                              13-14 jaar A                              3de plaats
Josefien Durnez                            13 jaar B                                     3de plaats
Matthieu Schotte                         13-14 jaar B                              3de plaats
Sterre Timmerman                      9 jaar C                                       8ste plaats
Lotte Demunter                            9 jaar C                                       9de plaats
Kaya Dannaut                                 9 jaar C                                       1ste plaats
Victor Tichon                                  9 jaar C                                       2de plaats
Arno Corion                                     9 jaar C                                       3de plaats
Naëlle Dobbelaere                        10 jaar C                                    6de plaats
Ella Corion                                        11 jaar C                                      11de plaats
Lili Vossen                                        12 jaar C                                     14de plaats
Vic Van Eeghem                            11-12 jaar C                               4de plaats
Pauline Dereu                                 14 jaar C                                     5de plaats

Interclub Altis Hulshout A, B, C & recrea niveau – 24-25 november 2018

Chanel Amandels                         11 jaar A                                     24ste plaats
Romy De Block                              11 jaar A                                     27ste plaats
Josefien Durnez                            13-14 jaar B                              18de plaats
Ella Corion                                        11 jaar C                                     12de plaats
Lili Vossen                                        12 jaar C                                     9de plaats
Vic Van Eeghem                            12 jaar C                                     1ste plaats
Pauline Dereu                                 14 jaar C                                     5de plaats
Victor Tichon                                  9 jaar recrea                            1ste plaats
Arno Corion                                     9 jaar recrea                            2de plaats
Kaya Dannaut                                 9 jaar recrea                            3de plaats
Aïten Vanovertveld                      9 jaar recrea                            2de plaats
Lotte Demunter                            9 jaar recrea                             3de plaats
Eleonore Tichon                            9 jaar recrea                            7de plaats
Baptiste Durnez                            10 jaar recrea                           1ste plaats

Open Esthetica Cup A, B & C niveau – 11 november 2018

Chanel Amandels                                                                               1ste plaats
Milan Calleeuw                                                                                     1ste plaats
Ella Corion                                                                                              1ste plaats
Pauline Dereu                                                                                       1ste plaats
Josefien Durnez                                                                                   3de plaats
Vic Van Eeghem                                                                                  3de plaats
Naëlle Dobbelaere                                                                              3de plaats
Matthieu Schotte                                                                                4de plaats
Lili Vossen                                                                                               4de plaats

Recreatornooi Lange Mat Open Esthetica Cup – 10 november 2018

Sterre Timmerman                      7-8 j                                            Goud
Manon Duchene                           7-8 j                                             Zilver
Lotte Demunter                            7-8 j                                             Brons
Victor Tichon                                  9-10 j                                          Zilver
Malika Hungenaert                      9-10 j                                          Zilver
Arno Corion                                     9-10 j                                          Zilver
Aïten Vanovertveldt                    9-10 j                                          Zilver
Eleonore Tichon                            9-10 j                                          Brons
Baptiste Durnez                            9-10 j                                          Brons
Grace Lacroix                                 9-10 j                                          Brons
Kayo Dannaut                                 9-10 j                                          Brons